ARTKWIACIARNIA proponuje szeroki wachlarz usług florystycznych. Układamy nietuzinkowe bukiety i wiązanki oraz kreujemy aranżacje przestrzeni za pomocą kwiatów podczas imprez okolicznościowych prywatnych i publicznych.

Kwiaty to doskonały sposób na podkreślenie szczególnego charakteru chwili. Jeśli chcą Państwo złożyć gratulacje, przesłać życzenia, wyrazić emocje czy uczucia – wiązanki i bukiety będą zawsze trafionym sposobem. Tworzymy niezapomniane dekoracje kwiatowe. Potrafimy zorganizować aranżację kwiatową, która w subtelny sposób podkreśli znaczenie imprezy okolicznościowej. Jesteśmy znani z niebanalnych i eleganckich dekoracji ślubnych i komunijnych. W naszej ofercie znajdują się również wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Jesteśmy partnerem godnym zaufania – można polegać na naszym wyczuciu smaku oraz charakteru danej uroczystości. Z przyjemnością wykreujemy wszelkie kwiatowe dekoracje – przygotujemy nietuzinkowe bukiety i butonierki, kosze kwiatowe, bukiety i kompozycje okolicznościowe czy znajdujące coraz większe zainteresowanie pudełka z kwiatami. Tworzymy w konwencji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, którym proponujemy dekoracje tworzone zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Dbamy także o to, aby zawsze oferować Państwu bukiety i kompozycje stworzone wyłącznie ze świeżych kwiatów i starannie wyselekcjonowanych roślin.

Wszystkie nasze florystyczne kompozycje podkreślą szczególne znaczenie chwili i pozostają wspaniałym wspomnieniem na przyszłość.